top of page

Traveling Community

Public·49 members
Isaac Richardson
Isaac Richardson

Yeni Biri !!BETTER!!


Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, okullarda yüz yüze eğitim için hazırlıklar sürerken Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği "Yeni Normal Sürecinde Erken Çocukluk Eğitimi Çalıştayı"nda, bilim insanları, alan uzmanları ve öğretmenlerin katılımı ile yeni dönemde erken çocukluk eğitiminin nasıl daha etkin yapılabileceğine ilişkin tespit ve öneriler masaya yatırıldı.
Yeni Biri


Download Zip: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ftweeat.com%2F2uitNJ&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2vmvNIaFUxP9yokjnV6KGoMilli Eğitim Bakanı Selçuk, İstanbul Adile Sultan Kasrı Validebağ Öğretmenevi'nde gerçekleşen çalıştayın açılışında konuştu. Çalıştayın, yeni dönemdeki erken çocukluk eğitiminde uzaktan, yüz yüze ve karma modellerin uygulama aşamasında önemli katkılar sunacağını belirten Selçuk, "Çocukluk bizim vatanımızdır." değerlendirmesinde bulundu.


Çalıştayla öğretmenin, çocuğun, ebeveynlerin ve genel olarak okulun çocukların öğrenme sürecindeki rollerinin güncellenmesi; yapı, içerik, müfredat, kaynak ve mevzuatın yeniden yapılandırılması için uzman ve alan is? birliklerinin arttırılması hedefleniyor. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • interestopedia
 • Jameson Price
  Jameson Price
 • Ethan Gonzalez
  Ethan Gonzalez
 • Luke Bell
  Luke Bell
 • Hector Isaev
  Hector Isaev
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page